Etický kodex

Makléři RK Refias reality se řídí přísným etickým kodexem tak, aby byl dodržován a stále zvyšován vysoký standart poskytovaných služeb.

Etický kodex makléřů realitní kanceláře Refias reality:

1. Realitní makléř svým jednáním reprezentuje firmu Refias reality a zvyšuje prestiž profese realitního makléře.

2. Realitní makléř vždy dbá na to, aby byla firma Refias reality veřejností vnímána jako vysoce kvalitní a profesionální poskytovatel prvotřídních realitních služeb.

3. Realitní makléř firmy Refias reality jedná při své činnosti vždy kvalifikovaným způsobem, čestně, v souladu s dobrými mravy a platnými právními normami České republiky.

4. Realitní makléř firmy Refias reality svým jednáním nepoškodí oprávněné zájmy a práva klienta, jeho zájmy hájí jako své vlastní.

5. Realitní makléř firmy Refias reality volí takové postupy jednání, aby nezneužil svého postavení v neprospěch svého klienta. Neuvede klienta v omyl, nezamlčí žádnou skutečnost, týkající se obchodu který sjednává.

6. Realitní makléř firmy Refias reality svým jednáním nikdy nezneužije důvěry klienta ve prospěch svůj nebo jiné osoby.

7. Realitní makléř firmy Refias reality nesmí bez souhlasu klienta zveřejnit důvěrné informace klientem poskytnuté, chrání jeho obchodní tajemství a osobní data.

8. Realitní makléř firmy Refias reality si je vědom své odpovědnosti v procesu obchodování s nemovitostmi a proto se neustále zdokonaluje ve všech oblastech realitní činnosti.

9. Realitní makléři firmy Refias reality si navzájem poskytují nabyté zkušenosti a znalosti za účelem zajištění nejvyšší možné kvality poskytovaných služeb.

10. Realitní makléř firmy Refias reality nikdy neslibuje nic, co nemůže splnit.


Rychlý kontakt

Aktuality

Realitní komora

29.04.2013

RK Refias reality je řádným členem Realitní komory České republiky

Pronájmy Stará Boleslav

27.04.2013

Pronájmy obchodů a kanceláří v centru Staré Boleslavi

23.07.2010

Nenašli jste co jste hledali? Chcete být první informováni o nových nemovitostech na prodej? Vyplňte jednoduchý formulář a automaticky vám budou zasílány nové nabídky.

Archiv aktualit